Kontakt
 
 
Maaliliselt kauni ning looduslähedase elukeskkonnaga Viimsi poolsaar kuulub kahtlemata Eesti ihaldusväärseimate elamisrajoonide hulka. Mere lähedus, rohelus, maastiku vaheldusrikkus, madal hoonestus - ühtlasi ka väljaarenenud infrastruktuur ning hea ühendus Tallinnaga.

Otse Viimsi südames paiknevad kolm Aiandi tee 28 korterelamut moodustavad esimese osa Viimsi keskuse laienemisest endise Viimsi aiandi suunas. Uued elamud on mõeldud nii lastega peredele kui kõigile teistele, kes hindavad kaasaegseid elamistingimusi looduskaunis piirkonnas. Erinedes tüüpilisest uusrajoonist on Aiandi tee vahetus läheduses olemas juba nii lasteaed kui keskkool, park, mitmeid kauplusi jne.

Korterelamute lähiala iseloomustab aegade jooksul kasvanud korralik kõrghaljastus. Kinnistu kagupoolsel alal on krundi kogupikkuses haljasala, kus on laste mänguväljakud, mille kaugus tänavast on piisav tagamaks turvaline mängukeskkond. Liivakasti ümber paigutatakse kruusakattega plats istekohtade, prügikastide, kiige, liuvälja ja muu vajalikuga.

Aiandi tee 28 elamud on kolmekorruselised, korterite üldarv on kokku 72. Korterid on 1-3toalised, suurusvahemikus 35,2-74,1 m². Kõrgelthinnatud asukohale vaatamata on Aiandi tee korterite ruutmeetri hinnaks vaid 12 800 - 13 800 krooni, hind sisaldab ka siseviimistlust. 
flash ad