Kontakt
 
 
Konstruktsioon

Hoone kandeskeemiks on kandvad põikseinad korterite laiuses.
Kandvad ja välisseinad on laotud keramsiitbetoonplokkidest, väljast soojustatud ja krohvitud polümeerse viimistluskrohviga või kaetud laudisega.

Trepikodade seinad ning korteritevahelised seinad on samuti keramsiitplokkidest, ülejäänud korterisisesed vaheseinad on teraskarkassil kipsplaatseinad, täidetud kivivillaga.

Korruste vahelaed on raudbetoonist vahelaepaneelidest, paksusega 220 mm.

Hoone üldkasutatavad trepid on monteeritavatest raudbetoonelementidest.
Sillustena kasutatakse keramsiitbetoonist tüüpseid silluseid ja raudbetoonist sillustalasid.


Katus

Korterelamutel on lamekatus, katusekatteks SBS materjal. Katusekandjateks on puitsarikad ristlõikega 200x75 mm, sammuga 600 mm. Katusesarikatele on kinnitatud OSB-plaat, millel asub puistekeramisiit ning plaatvill. Katuslae ulatuses on sarikate vahel kivivillast soojustus.


Esi- ja tagafassaadid

Väikeplokkidest välisseinad on soojustatud ning suuremas osas kaetud valge polümeerkrohviga. Erksam oranžikas toon märgistab vertikaallaudisega Aiandi tee poolse esifassaadi trepikodasid, trepikodade otstes on kasutatud ka hallitoonilist polümeerkrohvi. Oranž laudis ilmestab horisontaalselt ka hoone tagafassaadi ja osaliselt külgesid (põhiliselt kolmanda korruse tasapinnas).

Esifassaadil paiknevad magamistoaaknad, külgfassaadidel asetsevad aknaribad ilmestavad hoonet ning annavad köökidele lisavalgust. Tagafassaadidel asuvad suured klaaspinnad avanevad rõdudele. Teise ja kolmanda korruse rõdude piirded on kollased ja karastatud klaasist. Esimesele korrusele ehitatakse välja terrassid lillekastidega jms.


Parkimine

Autokohad on paigutatud krundi tänavapoolsesse osasse, otsejuurdepääsuga Aiandi teelt. Kõikidel korteritel on oma parkimiskoht kinnistu sisehoovis.


Tehnovõrgud

Küte

Hoone soojavarustus on lahendatud oma tsentraalkütte baasil. Korterid on varustatud individuaalselt reguleeritava põrandaküttega. Vannitubades on elektriline põrandaküte.

Ventilatsioon
Korterites kasutatakse lokaalse väljatõmbega sundventilatsiooni san. sõlmedest ja köögist. Väljatõmmatav õhk kompenseeritakse seinas asuvate fresside kaudu

Veevarustus, kanalisatsioon
Püstikud on koondatud omaette sahtidesse, et vähendada nende poolt põhjustatud müra. Soe vesi saadakse elektriboilerite baasil mis asetsevad saunas lava all või vannitoas lae all.

Elekter
Kahetariifne elektriarvestus. "Uputatud" kompaktluminofoorvalgustid paigaldatud vannituppa (dushiruumi) ja WC-sse. Tubadesse paigaldab valgustid korteri omanik. Rõdul pistikupesa. Sanitaarruumides on paigaldatud põrandaküte. Keris Harvia ECO 6kW

Nõrkvool

Teostatud on korterite telefoniside kaabeldus. Igasse korterisse ette nähtud 2 sidepaari. Rajatakse TV- võrk. Igasse tuppa on ette nähtud TV ja side pistikud

Turvaseadmed

Fonolukk. Teostatud on turvavalve ja tulekahjusignalisatsiooni kaabeldus. 
flash ad